Zadzwoń:
Napisz:
Koszyk: Jest pusty
Znajdziesz nas tutaj:

Drewniane altany ogrodowe od wielu lat są bardzo popularnym rozwiązaniem do rodzinnych spotkań przy grillu czy ognisku. Niewątpliwie altany ogrodowe poza swoją podstawową funkcją - miejscem do spotkań i wypoczynku - są również doskonałym dopełnieniem aranżacji ogrodu. Rozmiar, kolor, a także kształt altany bez problemu można dobrać do istniejącego już ogrodu, utrzymując odpowiedni styl aranżacji. 

Altany ogrodowe lub domki działkowe jest to inwestycja na lata, dlatego użwamy tylko wysokiej jakości materiałów, by móc sprostać nawet najbardziej wymagającym Klientom. Oferowane przez naszą firmę altany ogrodowe są tworzone z naturalnych polskich surowców. Używamy drewna iglastego - świerka oraz sosny. Po odpowiednich obróbkach są one doskonałym materiałem do montażu altany.

Kompleksowa obsługa Klienta pozwala na dobór indywidualnych rozwiązań dla każdego Klienta. Zapewniamy Państwu profesjonalne doradztwo, produkcję, transport i montaż.

Oferta ogrodowych altan drewnianych

Altana kwadratowa  295 x 295
cena: 1950.00 PLN
transport: 350.00 PLN
Altana sześciokątna  6 x 170
cena: 1900.00 PLN
transport: 350.00 PLN
Altana prostokątna  395 x 295
cena: 2500.00 PLN
transport: 350.00 PLN

 

Jeśli nie udało się Państwu znaleźć idealnej altany ogrodowej w naszej ofercie altan klasycznych, zachęcamy do zapoznania się z zakładką Altany na zamówienie!